Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Więcej informacji o ofercie dostawcy serwonapędów.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]