Kolczyki kwiaty także do eleganckich kreacji

Jeśli szukasz kolczyków kwiatuszków, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Od dziesiątek lat jeden z ulubionych motywów używanych przez złotników to kwiaty oraz ogółem przyroda. Przyczyn tego jest wiele. Wśród najistotniejszych wyliczyć warto bezapelacyjnie dużą różnorodność tego rodzaju wzorów, która powoduje, iż biżuteria z kwiatami może być noszona zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dzieci. Nie możemy zapominać także o atrakcyjnym designie, którym często cechują się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria inspirowana roślinnymi motywami – ta bowiem doskonale pasuje zarówno do stylizacji noszonych na co dzień, jak i gustownych, wyjściowych sukienek. Jak zatem wybierać kolczyki kwiatki, by wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – odpowiednio dopasuj je do konkretnej okazji

Kolczyki kwiatki mogą być naprawdę porywającym uzupełnieniem każdej kreacji – w wielu przypadkach okazują się nawet najważniejszym jej dodatkiem. Aby tak jednak było, trzeba je prawidłowo dobrać do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych przeznaczonych na formalne okazje, najodpowiedniejszym wyborem do nich będą z pewnością kolczyki kwiatki ubogacone kryształkami Swarovskiego bądź kamieniami szlachetnymi. Przy mniej oficjalnych, powszednich stylizacjach lepiej natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin z reguły zakłada się na sztyfty. Osobną grupę tworzą kolczyki tworzone z dotąd nieczęsto wykorzystywanych przez jubilerów surowców, jak przykładowo drewno, ceramika bądź żywica epoksydowa.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Pozostałe wzory oparte na sylwetce roślin

Pozostając w dalszym ciągu w temacie kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie napomknąć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył uznanie złotników i ich klientów. Ogromną popularnością cieszą się również wzory bazowane na kształcie kłączy i liści. Nieco mniej rozpowszechnione – chociaż możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem owoców lub pełnych roślinnych sylwetek.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]