Kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, skieruj się na ten adres.

Każda kobieta chce błyszczeć w towarzystwie. Efekt ten można osiągnąć poprzez dobór odpowiednich dodatków. Przykładowo kolczyki z cyrkoniami nadają klasy, a w dodatku świetnie sprawdzą się na randce, jak również wieczornym spacerze. Dużą popularność zyskały dzięki swojej uniwersalności. Jeśli nie stać nas na biżuterię z kamieniami szlachetnych możemy zakupić w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży dostępne są kryształy o różnych barwach. Chcąc uwydatnić piękną karnację warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Sposób zapięć jest oprócz kształtu i koloru elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najwygodniejsze. Nie są tak duże jak bigleoraz ich zakładanie jest bardzo proste.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]