Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Chcesz kupić biżuterię srebrną? Wejdź na http://tinyurl.com/z2efz8g.

Jest z ludźmi od tysięcy lat i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka i pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo często noszą panie oraz mężczyźni, dzieci i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować lub uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]