Zalety srebrnych kolczyków

Kolczyki kupisz na https://srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety elementów. Pasują na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najbardziej „trendy” są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wysmuklają szyję. Są wysadzane naturalnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby długo wyglądały nienagannie. Należy wycierać je co jakiś czas miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle rysują elastyczną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.