Praktyczny gadżet reklamowy – torba bawełniana z nadrukiem

Przed właścicielami firm, którzy organizują promocję czy też wybierają się na targi, częstokroć stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on wszak nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale także nieść ze sobą pewną wartość, żeby regularnie go używali i tą drogą rozwinęli przywiązanie do marki. Artykułem tego typu są właśnie torby z logo firmy.

Torby z własnym logo – warianty

Sprawdzając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych łatwo dostrzec, iż pod frazą “torba” kryje się kilka artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – najbardziej przydatny i bodajże najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk logo lub nazwy imprezy na płóciennych, bawełnianych oraz jutowych torbach na ramię po prostu bardzo dobrze wygląda, a zarazem jest na tyle wytrzymały, żeby przez długi czas utrzymywać się na materiale. Następną zaletą takich toreb jest ich koszt. W zależności od wielkości zamówienia oraz typu torby, cena w większości wypadków zaczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Nadruki wykonuje się także na torbach na laptopa lub torbach sportowych i konferencyjnych. Są to gadżety, które docenią np. organizatorzy popularnych konferencji oraz wykładów. Oczywiście, koszt toreb tego rodzaju i nadruku na nich jest już zdecydowanie wyższy – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się złożyć zamówienie na torby z nadrukiem?

Podmioty prowadzące akcje marketingowe na ogół zlecają jednoczesne wykonanie kilku różnych gadżetów. Powinny więc szukać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze przynajmniej kilkanaście innych artykułów promocyjnych do zadruku. Jednocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na plecakach typu worek, kosmetyczkach bądź pozostałych przydatnych produktach z tkaniny lub dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak smycze, ołówki oraz długopisy, które ciągle cieszą się zainteresowaniem klientów.