Jaki kask na motocykl

Znajdź kaskowi na motor.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to obowiązkowy składnik garderoby każdego motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to doskonała marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]