Nieodzowny sprzęt motocyklowy

Potrzebujesz sprzętu dla motocyklisty? Sprawdź https://moto-way.pl/.

Trzeba pamiętać, że motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. Żeby cieszyć się z jazdy komfortowej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, trzeba zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy wiesz, jakie gadżety są potrzebne oraz w jakim miejscu je nabyć? Objaśniamy wszystko w tym artykule!

Jaki sprzęt motocyklowy jest niezbędny?

Kask to – wedle polskich przepisów – obligatoryjny element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak również jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego typu musi być to kask, ważne jest tylko to, żeby spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz wobec tego wybierać z wielu kasków dostępnych w punktach sprzedaży motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, który stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a co więcej prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu i ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista powinien posiadać wyłącznie wymieniony już kask. Warto jednak zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak dobre ubranie i buty czy kufry oraz sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w fachowym sklepie motocyklowym.

Gdzie kupić akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy czy stacjonarny?

W jaki sposób wybrać sklep z akcesoriami motocyklowymi? / Jakim sposobem wybrać punkt sprzedaży motocyklowy?
W jakim miejscu kupić sprzęt lub akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie porządnym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest fachowa obsługa, którą wolno poprosić o wskazówkę, jednak w sklepie internetowym też jest ona dostępna, chociaż żąda kontaktu telefonicznego czy też ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z dodatkami motocyklowymi będą interesujące ceny, w szeregu przypadków bardziej przyjazne aniżeli w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki więc punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – co poniektóre sklepy, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Dane firmy:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]