Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Kurs rysunku architektonicznego - dowiedz się więcej o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – w głównej mierze fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też porady specjalistów, które pozwolą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]