Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Na domin-krakow.pl dowiesz się więcej o ofercie szkoły rysunku Kraków.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego duże korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz zdolności manualnych. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Wrocław, Kraków, Łódź czy Warszawa. Nie brakuje także kursów adresowanych do hobbistów – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]