Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Pełna oferta kursu rysunku dla dorosłych Kraków.

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]