Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Uzyskaj poradę od polskiego psychologa Birmingham.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, ale ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego typu bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie wolno obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas rozmowy zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej specjalista.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339