Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w balon do wina

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]