Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Dowiedz się, gdzie kupić drukarki 3D, wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90 procent. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo uzyskać jednakowe makiety, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały i precyzyjny, a w trakcie procesu drukowania nie występują zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]