Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Chcesz kupić akcesoria do alkoholu? Wejdź na superbutelki.pl.

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś bardzo popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale też pociąg do eksperymentów, możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań i satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie przygotowujących domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, acz nie brakuje także amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, balonów, rurek czy pojemników. Co więcej, do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z napojami należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber lub inne domowe alkohole możemy wykonać samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wstydu wręczyć najbliższym w charakterze prezentu. Odrębny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale również tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]