Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Sprawdź blacha trapez na regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – niedroga i odporna blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także doskonale prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08