Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Oryginalne części Renault zamówisz na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]