Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Hurtownia słoików szklanych - tu zakupy na pewno będą udane!

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż znaczna część rynku wyrobów spożywczych należy do dużych marek, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój smaczny, ekologiczny bądź unikalny wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być opakowana tak, żeby towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w szklane butelki i słoiki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, że oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, żurek czy pasztety, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania całymi paletami przeważnie można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu również otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane świetne do przechowywania soków, piwa lub wina. Dowożone są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków hurtowo można także nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]