Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Szukasz słoja z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]