Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

Chcesz zamówić box dachowy? Sprawdź ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną liczbę bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Dane firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]