Gdzie najlepiej kupować pieczywo?

Kup pieczywo Kraków na www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html.

Pieczywo to w naszej kulturze podstawa jadłospisu człowieka. Jest produkowane z mąki, soli, wody, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: słonecznik, mak lub sezam.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie niezwykle bogate w mnóstwo różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do prawidłowego działania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją przede wszystkim węglowodany, białka i aminokwasy. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych zakładach piekarskich. Jedynie wtedy ma się pewność, że spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych wyrobów i niezwykłej dbałości o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowane w nich wypieki produkowane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co daje gwarancję wyśmienitego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Dane firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]