wyprawy w góry, wyprawy górskie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]