Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Jeśli chcesz zamówić sztuczne rzęsy, odwiedź ten adres.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. Obecnie także te, którym los pożałował wyrazistej oprawy oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z jakich materiałów są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – z poliestru, a może z futra norek?

Przedłużane rzęsy to pewny i prosty sposób na perfekcyjne zwieńczenie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i spektakularne rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy nalepić cały pasek do skóry górnej powieki zaraz nad linią naturalnych rzęs – rezultat jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą natomiast do zagęszczania włosków, ale można je zastosować tylko na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne w sklepach modele rzęs są wykonywane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale też z naturalnych materiałów, takich jak włosie pozyskane z norek syberyjskich, wyjaławiane ludzkie włosy czy też proteiny jedwabiu. Obecnie powodzenie zyskują również rzęsy wegańskie.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Przedłużane powinny być delikatne, żeby nie przeciążać powieki i gwarantować najwyższy maksymalną wygodę, a przy tym łatwe do nałożenia i niezwykle wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na eleganckich kolacjach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień powiek, a także szczypczyki. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, zaleca się również posmarować powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]