Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Dowiedz się, gdzie zamówić pokrycia dachowe.

Stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku przyczyn. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, ale też ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera zwykle dużo więcej czasu. Kolejną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się także lepszą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny wybór blachodachówek i paneli dachowych

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, funkcjonujących na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Chlubą marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na powstawanie zarysowań, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, stąd oprócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy folie dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych producentów.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08