Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Chcesz kupić podpory Peri? Sprawdź https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. W jaki sposób są stosowane? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Wśród szalunków rozróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni typ stosowany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną rolę pełnią również stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się wysoką wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, przemyślaną strukturą oraz wysoką jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w niekorzystnych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]