Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Skieruj się tutaj po więcej informacji o automatycznej księgowości.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, zatem doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, czy tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]