Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Szukasz porady fachowców z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Sprawdź joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt wykonuje całościowy projekt budynku, a następnie aktywnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię nowatorskie, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a zarazem ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie i apartamenty na wynajem. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może także zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]