Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Jeżeli chcesz zlecić catering na imprezy, wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe i imprezy plenerowe, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych punktach kraju mają miejsce benefisy, bankiety albo sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smaczne dania, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym wyprawisz piknik bądź masz zamówioną salę na event? To super! Teraz trzeba zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do pysznych przekąsek, trunków i ciepłych potraw. Miej na uwadze, że w czasie ważnych wydarzeń nie wystarczy postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest ważna – wygodny rozkład stołów, stylowe ozdoby, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia na pewno docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą prezentować się na talerzu jak w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu imprezowego?

Plusem zlecenia usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje przepyszne dania, ale także szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W toku ustalania detali zlecenia zasugeruje ona, które przekąski, dania i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]