Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Serwis okien Warszawa - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie działają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]