Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Skieruj się tutaj, aby skontaktować się z projektantem wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]