Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Opieka nad stroną www - poznaj aktualną ofertę.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z powszechnie stosowanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, używa się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych i wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być źródłem kłopotliwych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej edycji WordPressa. Raz za razem jednak firmy po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców lub infekcję przez wirusy. Co więcej, pomimo że WordPress jest dość prostym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z incydentalnymi komplikacjami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny istotne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, trzeba powierzyć opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną – oferta dla firm i blogerów

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i usuwanie następstw ataków hakerskich. W wyższych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (np. zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]