Opieka nad grobami

Zleć opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które będziemy musieli zapłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki zależne są również od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]