Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Zamów catering dla firm.

Ważne negocjacje biznesowe, warsztaty bądź sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 5-7 godzin, często także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej trzy krótkie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść kompletny obiad w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie rąk i garnituru. Oferta cateringu biurowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to też sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszej grupie kwestii omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]