Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking Balice lotnisko. Więcej na https://pandaparking.pl.

Komfort, sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miasta świata oraz szybkość – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał ogromną popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć także na sporo ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach czy rozładowany akumulator.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]