Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Tutaj uzyskasz więcej informacji o parking Balice tanio.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]