Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Zamów pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych firm, działających jedynie w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie czy też w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług używają z reguły fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “restauracja japońska kraków”, “sklep odzieżowy kraków” albo “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz rozwinięcie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]