Projektowanie stron internetowych – nie kieruj się tylko ceną

Jeśli chcesz kupić stronę internetową Kraków, koniecznie sprawdź seo4.net/tworzenie-stron-www/

Wygoda stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony internetowe należy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale także doświadczeniu użytkowników – jeżeli nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na inną stronę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie wykonana strona? Co zrobić, by goście nie opuścili jej za prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką należy sugerować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas uwagę internauty oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest również to, żeby główne elementy strony osadzić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej strony internetowej nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej złym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej przygotowanie. By zyskać pewność, iż strona będzie generować zyski, warto zlecić to specjalistom – najlepiej firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]