sala na urodziny kraków

Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Częstokroć z okazji imienin, urodzin czy innych rocznic nie urządzamy imprez z rodziną i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Ale są takie momenty przełomowe życia, których huczne celebrowanie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest z pewnością pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i pić alkohol, oddawać głos w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Jednak zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Zatem lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite przekąski imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie w plenerze? Znajdź salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i urządzić zabawę z grillem.

Lokal na 18 urodziny – dekoracja przestrzeni również jest ważny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Powinno się z tego powodu obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali też jest nadzwyczaj ważny, by goście całkiem wczuli się w klimat zabawy. Warto zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoliki z posiłkami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdzi się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “na raz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do preferencji oraz finansów klienta.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]