Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Kliknij w to miejsce, jeśli interesuje Cię aktualna oferta sali weselnej w Krakowie.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę dość istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy przygotowanie menu, przystrojenie stołów i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad stu gości. Impreza może zostać urządzona także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]