organizacja imprez firmowych

Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź grille dla pracowników i ich rodzin, intencją których stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, aby uczcić nowe kontrakty, a także przeróżne sympozja, gale dla wspólników biznesowych oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których uda się zorganizować bankiet, warto szukać usług najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, podczas których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich wypadkach zorganizować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które ostatecznie podkreśli ważność wydarzenia. Z kolei jeżeli na event poproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się zdecydować się na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej

Planując wydarzenie firmowe nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt apetycznych potraw dla obecnych, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Warto zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i zniewalające wizualnie dania.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]