Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Sprawdź, kto przygotuje dla Ciebie wirtualny spacer w Mapach Google.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy bądź nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Jak działa wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności lub restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]