Zalety sklepów WooCommerce

Skieruj się w to miejsce, jeśli potrzebujesz więcej wiadomości o sklepie WooCommerce.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że natychmiast opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma moc zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć wysokie pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do większej grupy nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zamówienie m.in. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – wyłącznie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o użycie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami cyberprzestępców oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz promocjach lub publikować omówienia i poradniki odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]